Dark Sky Suites

Viktiga bekvämligheter

  • 45 m²
  • 3 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Dark Sky Suites ligger 25 minuters gångavstånd från Geocenter Møns Klint och ca 30 minuter från Møns Klint. Den här villan har 1 sovrum och 1 badrum.

    Restaurant Dark Sky serverar dryck och mat ca 250 meter från boendet.

    Kökstillbehör inkluderar brödrost och ugn. En terrass erbjuder utsikt över trädgården. Utomhusaktiviteter inkluderar grästennis och minigolf.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00

    Rumsalternativ på Dark Sky Suites Borre

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Hus med 3 sovrum

    Storlek: 45 m²

    Sängtyp: 2 enkelsängar

    Mer +

    Dark Sky Suites Borres läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Dark Sky Suites Borre

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Populära hotell i Danmark

    Vanliga frågor

    • Finns det ett kök i villan Dark Sky Suites?
      Ja, det finns ett utrustat kök med vattenkokare, brödrost och köksredskap i villan Dark Sky Suites.
    • Kan jag ta med mitt husdjur till semesterbostaden?
      Gästerna är välkomna att ta med sina husdjur till semesterbostaden.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Dark Sky Suites Borre